Як зміни призводять до корупції

Які причини корупції? Чому вона так поширена? Це вроджена риса людського характеру чи щось інше?
Я вважаю, що корупція — це більш складний феномен, ніж проста примітивність людських цінностей. Її коріння знаходяться в нашій соціальній системі. У кінцевому рахунку, мова йде не тільки про моральну нестійкість людей, але і про ЗМІНИ.
Візьміть будь-яку річ і піддайте її різким та суворим змінам. Що станеться? Або візьміть шматок тканини і потягніть її в різні боки…які результати? Вона розірветься на частини.
Те ж саме відбувається з системами. В них утворюються тріщини, надломи і дірки. Якщо дані впливи повторювати з певною періодичністю, система ламається.
Якщо ми подивимося на народ, який колись був колонією, ми зможемо помітити серії законів. Одні з’явилися у колоніальні часи, а інші більш нові. Але є ще й зовсім недавні, що перекривають як колоніальні, так і так звані «нові закони». Найчастіше, кінцевий підсумок не відповідає загальноприйнятим поняттям «правильного» і «неправильного». Сьогодні ми можемо спостерігати це в багатьох країнах.
Схожа модель (спантеличення) зустрічається у народів, які в ході своєї історії перебували в різних політичних та/або економічних системах.
Це підводить нас до України: країною управляв князь, потім тривалий час вона входила до складу різних держав з різними системами цінностей та законів, а після відносно мирної революції
з’явилася нова ринкова економічна система (не дуже вільна, але все ж…). Як бачите, змін було багато.
У міру прискорення змін, в будь-якій точці земної кулі паралельно виникають такі проблеми, як забруднення навколишнього середовища, перенаселення у містах, проблеми з транспортом, з санітарією, з регулюванням якості продуктів харчування та з їх розподілом.
Все це необхідно регулювати. Необхідні системи контролю. Дозволи та ліцензії.
Досить часто державні системи змінюються не досить швидко і не встигають контролювати виникнення проблемних ситуацій; зміни випереджають людську здатність адаптації до нових умов, розвитку нових поліпшених систем. Виникає відчуття постійного невстигання.
В результаті виникає те, що ми називаємо бюрократією. Вона може блокувати здатність компаній до швидкої реакції на зміни навколишнього середовища.
Отже, ми маємо дві проблеми, які характерні для багатьох народів і викликані змінами. Це розвиток дірок (коли люди не мають ясного уявлення про те, що, коли і як необхідно робити) і бюрократизацію систем на місцях. Система може працювати правильно, але з дуже низькою ефективністю і швидкістю. У той час як потреби ринку вимагають негайних і швидких дій.
Ось де корупція починає відігравати серйозну роль.
Клієнт, якому потрібно змусити систему працювати, повинен знайти шляхи прискорити бюрократизовані процеси; зробити їх короткими і більш ефективними. Як це зробити виглядає просто казково. Знайдіть когось, хто знає, за які ниточки треба потягнути, щоб система запрацювала швидко. З тих пір, як ця послуга стала мати цінність для клієнта, він буде за неї
платити. І зовсім не має значення, де він покладе гроші: на стіл або під нього, з цього моменту він вніс свій вклад у розвиток корупції.
Візьмемо покупця в роздрібній мережі або когось, хто відповідає за закупівлі для урядової інституції. Ось де досить легко знайти корупцію.
Постачальники намагаються дати «винагороду», щоб просунутися в початок ланцюжка і стати першочерговим постачальником, адже на кону стоїть велика сума грошей.
Покупець у цьому випадку знаходиться на такому місці, де він може легко зловживати своєю владою. Він вирішує, кому підписувати договір і в кого купувати. Це рішення може прийматися в залежності від того, хто заплатив йому більше.
А зараз, давайте подивимося, в чому суть проблеми: в компанії чи державній установі де беруть хабарі. Наявність такого факту свідчить про те що в компанії не відпрацьована прозора система закупівель або робоча система аудиту. В іншому випадку транзакції «під столом» не відбувалися б.
Підприємство не має добре функціонуючої системи, вона непрозора або зламана, вона не піддавалася модернізації і вдосконаленню.
У євреїв існує приказка: «Дірка в паркані викликає злодія». Затіненість і непрозорість означають недолік управління компанією, яким користується персонал.
Я наводжу вас на наступну думку: чим краще функціонує система, тим вона прозоріша, чим більше вона контролюється, тим менше вона підвладні корупції.
Звідси формула:
Чим більше змін у країні, тим більше бюрократії.
Чим більше бюрократії в умовах середовища, що змінюється, тим більше корупції.
Покарання корупціонерів не вирішує проблему. Воно може уповільнити або заморозити її прогрес. Це все одно, що вбивати малярійних комарів.
Ви не можете вбити всіх. Ви вбиваєте деяких, а нові продовжують народжуватися. Потрібно висушити болота, де вони розмножуються.
Ми не можемо покарати всіх, хто колись брав або давав хабар. Також не можемо ми уповільнити зміни, які утворюють прогалини в системі або бюрократизацію. Проте в наших силах прискорити процес дебюрократизації і перебудувати систему таким чином, щоб «дірки» перестали з’являтися.
Для країн, схильних до хронічним змін, я б порадив створити міністерства з дебюрократизації та ресистематизації. Ця модель вже існує в корпораціях, що мають системи управління або вдосконалення відділів. Це можливо зробити. І це повинно бути зроблено.
Що необхідно: Менше звинувачень. Більше запобігання.
Задумайтесь про це.

1251 просмотров

Добавить комментарий