Любчич Олексій Миколайович — голова ГО «Мистецька спілка «ЛІВ»

1fiaef444CAРозкажи коротко про себе. Де народився, навчався?

Доброго дня.  Я – Любчич Олексій Миколайович, народився у м.Сєвєроднецьк Луганської області, закінчив ЗОШ №3 м. Жашкова Черкаської області та НУБІП України…

Хотілось би дізнатись деякі цікаві факти з твого життя, які б могли стати у нагоді нашим читачам.

 

А?.. Шо ти кажеш?… Просто поспілкуватися? Тю! Та я думав,  шо це якесь анкетування довиборче…

Я не думаю, що можу шось цікаве розповісти про шкільні чи університетські роки, бо з першого класу й курсу до третього я був ще той «ботан».

В тебе нестандартна манера відповідей.

Шо знов не так? Не літературна лексика? Нє, ну ти не вимагай від мене так багато. Відредагуєш те, що не сподобається.

Я відредагую дещо, але стиль залишу. Він мені подобається.

Улюблений предмет? Скоріше улюблений вчитель. Рогівська Тетяна Степанівна, алгебра/геометрія. Я її високо оцінив, коли вона вперше прийшла до нас на заміну у 7 класі і змогла мене попустити, бо я думав, шо крутий і знаю напам`ять всю книгу. Ненависть була до малювання, а, згодом, до його продовження  — креслення. Хоч цей факт і зіграв у теперішньому житті зі мною цікавий жарт. Бо, як ти знаєш, саме розвитком образотворчого мистецтва займається моя ГО. А не любив тому, що не виходило добре, а «комплекс відмінника» — це дуже страшна річ!

Як прийшов у громадські організації, чому?

Це була довга, але логічна трансформація моєї сутності. З першого дня першого курсу і почав працювати, бо знав, що працювати на роботі — це круто. За три роки мене Доля звела з брокерською компанією ЕУЛайф –Груп, і робота у тому колективі поступово змогла заповнити мою голову думками, що успішним може бути лише підприємець, а найманим працівником можна бути лише тимчасово.

У 24 я відкрив магазин, а вже у 25 мені захотілося чогось більшого. Я переконаний, що кожна людина повинна мати свою особисту соціальну роботу., тому я організував ГО «Мистецька спілка «ЛІВ».

Для чого?  Це що так прибутково?

Амбіції.

Мені хотілося робити те, що ніхто навколо мене не робить, щоб можна було цим пишатися. Одним з вирішальних моментів стало добротне оточення, яке теж вірило у соціальну активність. Паралельно з моїм проектом  визрівав Куб-Лайф і організація, що боролася з бездарним ставленим керівництвом на Васильківському ринку. Дуже важливо іноді спитати у когось: «Ти шось сьогодні зробив?», або розказати про свої успіхи  чи спостереження і  знати, що ми «на одній хвилі».

Організація в тебе, я так розумію, молода. Ви вже встигли зробити щось реальне, а не тільки на папері?

Тобі перерахувати?7cA5evxPj4g

  • Виставка картин «Ах, вернісаж» – травень 2013
  • ВасильківАртФест`13 – липень  2013
  • КагарликАртФест`14 –  травень 2014
  • АртФест «Разом і до кінця» – вересень 2014
  • «Кагарлицький вернісаж» — м.Ржищів, грудень 2014
  • Виставка «Дивонитка» — березень, 2015
  • КагарликАртФест`15 –  травень 2015
  • Участь у всеукраїнському суботнику Let’s do it!
  • Створення «Мистецької алеї» у м.Кагарлик на березі Пасківського ставу
  • Великим, спільним з мерію міста Кагарлик, проектом є створення ДИТЯЧОЇ СТУДІЇ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА, що функціонує на базі МЦКД.

Відповідно, у кожному з них я виступав як Голова ГО «Мистецька спілка «ЛІВ»

Те, що ти рулиш, я зрозумів, а скільки чоловік входить в твою спілку?

У нас є основний кістяк, до якого входить дев`ять чоловік: Віолетта Міщенко, Олег Семенюк, Єрьомін Максим, Ігнатова Таня, Домантович Наталія, Семенюк Яна, Аніщенко Вікторія, я і моя дружина Наташа. Та більше п`ятидесяти активістів, які допомагають нам в міру можливостей у різних проектах.

Ну це немало, є якийсь секрет організації людей у таких соціальних проектах?

Чесно кажучи, особливо нікого організовувати і не треба, бо всі ми — друзі, об`єднані спільною метою. Хоча, звичайно, інколи «чарівного пєндєля» не вистачає всім, і мені в тому ж числі.

Але, звичайно, особливу роль відіграють люди, що можуть приїхати і з палаючими очима сказати: «давай замутим ОЦЕ!», — це Віолетта, Олег і Макс.

Як дізнався про Куб-Лайф? Чим він тебе зацікавив?        

Я дізнався про КУБ-ЛАЙФ від тебе. І зацікавився ним, бо ти завжди робиш шось цікаве і пропустити можливість взяти в цьому участь – це вершина тупості. Проект цілком відповідав моєму світогляду: добровільна організація активних людей, які не тільки заробляють гроші, хоча і цього зовсім не цураються – це ж бомба!

Я знаю, в проекті ти від самого заснування — з квітня 2014. Що змінилося в твоєму житті за цей час?

Я не знаю, шо в мене змінилось за цей рік, я ж не бачу себе зі сторони… може, поправився трохи. А взагалі, мені здається, ти плутаєш рік заснування…

Ні, не путаю =)
Чи часто в своєму житті ти зустрічаєшся з труднощами? Як їх вирішуєш?

Я не вважаю, шо маю багато проблем. А, коли шось таке трапляється, для мене головне — комусь подзвонити і сказати «Шо це за :%!\*  твориться?» І, не зважаючи на відповідь, я вже сам знаю, шо робити далі.

Чи віриш ти в Бога?

В Бога вірю, але трохи заплутався в церквах.

g0TMdbp4ZggЧи віриш ти в Україну?

В Україну вірю 100%. Але дуже наганяє тоску думка, шо, за мого життя, Англією ми не станемо. І, якшо цю думку довго думати, то стає зовсім печально, але потім хтось зробить шось хороше і все сіре і брудне зникає.

Скільки часу Україні потрібно, щоб стати сильною державою?

Їй-Богу, не знав, що наступне питання буде таке… у дурнів думки…

Я не можу говорити про війну, Крим і автомати. Я ні чорта не розумію досі, як така фігня могла з нами статися, це наче сон.

Що в України та українців є сильними сторонами, а що не дає розвиватись?

Нам не дає розвиватись страх перед хамами. Насправді, вони всі сцикуни.

Головним досягненням України є те, що про неї говорить весь світ. Це дуже круто. Подивись на виконавця, про якого всі пишуть і на того, кого згадували останній раз рік тому і то в анекдоті.  PR сьогодення може дати (і вже дає) величезні дивіденди в майбутньому.

Яка роль громадських організацій у становленні держави?

Ніякої і, одночасно,  ключова! Самі ГО – дивна штука: і не фірма, і не партія. Тому вони не грають ніякої ролі у становленні держави. Але в них виростають, набираються хоробрості і досвіду у більш-менш спокійних умовах ЛЮДИ. (Це можна порівняти з університетом, в якому студенти вже наче самостійні, але, все ж таки, зі страховим фінансово-порадним жилетом. І їхні помилки не призводять до катастроф). А ось уже розумні, активні, не залякані ЛЮДИ – це для держави безцінний скарб.

Хто з відомих історичних особистостей і твоїх близьких для тебе є взірцем і чому?

Я не маю кумирів серед знаменитих людей. А серед близьких дуже ціную тих, хто може мене надихнути на рух, ти серед них.

 Над чим саме зараз працюєш, щоб стати краще? Щось читаєш, в чомусь тренуєшся?

Буквально вчора розмістив оголошення про те, що у магазин потрібен продавець. Сьогодні вже домовився з однією дівчиною. Я це зробив не тому, що мені це конче необхідно, просто зрозумів, що я давно нікуди кардинально не рухався, а роблю щодня одне і те саме, те, що я вже досить добре вмію. Отже, тепер буду вивчати управління персоналом більш глибоко, бо ГО — це трохи не те (там все на добровільних засадах, але певний університетський курс я в ній пройшов).

Можна з впевненістю сказати, що в досить молодому віці ти вже зміг досягнути багато з того, що  багатьом не вдається навіть за все життя. В чому секрет?

От уже…. Ніколи не міг встояти перед лестощами. Але це неправда, скоріше за все в мене страждають інші  галузі життя і, по суті, особливо я нічим не виділяюсь.

Поясни як ти розумієш даний уривок тексту?
Просування людської раси вперед потребує того, щоб висоти довкола неї світилися достойними і наглядними уроками доблесті. Відвертість у діях прикрашає історію і формує той вогонь, який служить орієнтиром для людства. Існують зірки, існує сяйво, яке відображує великий світ природної електрики, Силу, невідємну від людства. Боротися, прагнути, вистоювати в боротьбі з усіма небезпеками, гинути, вперто добиватись, бути вірним самому собі, кидатися один одному на допомогу, зустрічати поразки, грудьми вставати проти неправедної Сили, засуджувати неправедний тріумф, — ось приклад, якому повинні слідувати всі нації на шляху просвітлення.

Мій тато колись сказав: «У вихованні дітей треба завжди казати як робити ПРАВИЛЬНО, а як неправильно – воно саме зрозуміє». Якшо сказати, що красти до 100 грн дозволено законом, то завтра всі будуть красти по 500. Правило, закон, Герой,  Зірка – завжди мають бути ідеальні, щоб їхні послідовники вийшли нормальні. Бо якшо герої будуть чесно говорити про свої вади, то взагалі біда буде.

yKq2Kb6UX-wІ наостанок, в чому, на твою думку, сенс життя?
Мама сказала в дитинстві, що сенс життя у щоденному щасті. Пройшло вже років 15, а я нічого кращого так і не придумав, мабуть, так і є.

 

1138 просмотров