Всеукраїнський чемпіонат з інтелектуальної гри «Мафія»

ЛОГОМАФРадий вітати вас.
Під егідою нашої організації в цьому році буде проведено Перший Всеукраїнський чемпіонат з гри в Мафію «Kub Life»
Нині в Україні діє багато клубів з даної гри і з’явилася потреба визначити, хто ж є найсильнішим гравцем. Чемпіонат, як йому і годиться, буде проходити цілий рік (50 ігрових днів).  В перший тиждень лютого 2016 року буде офіційне відкриття та 1-й ігровий день чемпіонату. Будь-хто може долучитися в будь-який час і поборотися за головний приз — 35 000 гривень та звання Магістра 2016 року. Робоча група  https://vk.com/kublife2016 . Чемпіонат проходитиме за правилами класичної мафії.
Система рейтингу наступна: за перемогу червоні отримують 1 бал, чорні — 2. Рольова карта (шериф, дон) +/- 1 бал. Кращий гравець — +1.

В чемпіонаті приймають участь всі охочі, незалежно від професійного рівня Навіть, якщо ви почнете новачком, до кінця чемпіонату можете стати Чемпіоном, адже паралельно буде проходити навчання стратегій, які одразу можна використати на практиці.

До 31 грудня 2016 року буде проведено 50 ігрових днів, під час яких будуть проводитись залікові ігри чемпіонату. В тиждень орієнтовно проводитиметься 1 ігровий день на 1-3 столах одночасно!

Граємо виключно класику. Після кожної гри протягом 5-10 хвилин проводиться її обговорення та визначення кращого гравця. Це дозволяє швидко вчитися навіть новачкам.
Ми — демократичні та відкриті. Вважаємо, що масовість та елітність однаково важливі. Готові співпрацювати з будь-якими Клубами, Кланами, обєднаннями МАФІЇ на благо розвитку та популяризації улюбленої гри.
Даний Чемпіонат з часом має стати офіційним чемпіонатом і саме зараз у Вас є можливість вписати своє імя в історію і стати ПЕРШИМ ЧЕМПІОНОМ УКРАЇНИ.

Президент — Сергій АФЕРИСТ.
Високий рівень, професійність, адреналін та чудовий настрій гарантуємо. Додамо трішки шоу в царство гострого розумі та спостережливості!!!

Вартість однієї гри — 50 грн.
Для новачків 2 гри БЕЗКОШТОВНО.

https://vk.com/kublife2016

1591 просмотров

Добавить комментарий