Нам 2 роки!!! Ми даруємо Кубики.

1850w450zc0 Нашій організації 2 роки. І ми даруємо всім гроші кубики. Але про це трошки нижче. Не зважаючи на потрясіння, які відбуваються в державі, ми поступово розвиваємось та набираємо ваги в суспільному житті країни. Сьогодні ми вже маємо повноцінний інформаційний сайт, який постійно допрацьовується та вдосконалюється, проведено ряд просвітницьких заходів та тренінгів, ми покорили Говерлу і поставили там наш прапор, на місцевих виборах деякі наші учасники стали депутатами і проводять новаторські рішення в життя та поступово перебудовують систему. Ну і звісно ж, наші кубики, які дехто вважав елементом піраміди, який погубить проект, працюють та підтримують фінансову стабільність учасників. За 2 роки курс кубиків збільшився в 4 рази!!! А це є показником дієвості та довіри. Кубики — це елемент довіри до системи та підтримки для учасників. Кубики дозволяють зберігати купівельну спроможність наших учасників. Якщо ви вперше чуєте про кубики і не розумієте звідки їх взяти, я підкажу. Їх можна заробити. Це, типу, нашої внутрішньосистемної валюти. Щоб отримати кубики треба зареєструватись, освоїти певні матеріали, виконати прості завдання і ви отримаєте їх як подяку від проекту. Але ж в нас День Народження і ми готові подарувати вам 2 кубики. indexДля цього в період до 1 травня 2016 потрібно зареєструватись в проекті та запостити цю новину на своїй сторінці. Ми нарахуємо вам 2 кубики просто так. Бо ми круті. І ви зможете оцінити на скільки ми круті, лише коли будете з нами.
Ви можете одразу ж перевести їх у гривні або біткойни  по курсу і отримати на свій рахунок. А можете лишити і з часом отримати ще більше. З курсом на рік можете ознайомитись по ссилці. А іще, емісія обмежена і може так статися, що кубики закінчаться. Адже ми роздаємо лише вільні кубики, на сьогодні це 15 321 шт. Щоденна емісія 18 шт. Їх можуть викупити і роздарювання припиниться. Так що не думайте, що шара безкінечна. Що ж треба зробити?
1. Зареєструватися (справа зверху кнопка «Стать Участником»)
2. Внизу цієї статті є кнопка поділитись статтею в соцмережах
3. Вислати ссилку на вашу сторінку з вашим постом на електронну адресу
SilverMystery@i.ua з темою «З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ КУБ-ЛАЙФ»

Що отримаєте?prst
1. 2 кубики
2. Пільговий доступ до всіх заходів організації.
3. Допомогу від всіх учасників у всіх справах. Ми, як одна родина.
4. Реальний особистий ріст, який помітите не лише ви, а й ваші оточуючі.

Того що пропонуємо ми, поки що не пропонує жоден з проектів в Україні, і саме Ви стоїте на порозі чарівного ліфта, який понесе вас стрімко вгору. Лишилося зробити 1 крок вперед.

2099 просмотров

Добавить комментарий