Ворона Марина Сергіївна — Людина з великої літери «Л»

13226878_1174859162547977_2798553029746666697_nПродовжуємо рубрику знайомств з людьми, які так чи інакше причетні до проекту «Куб-Лайф». Для когось — це просто словосполучення, для інших — стартовий майданчик. Хтось може почерпнути звідси якісь ідеї та інформацію, для інших — це взагалі щось незрозуміле. Тому почнемо знайомство. Сьогодні поспілкуємось з нашим відносно новим учасником Мариною Вороною.

Привіт, Марино, знаю, що в тебе досить насичений життєвий ритм і дякую, що знайшла час для відповіді на запитання. Розкажи коротко про себе. Де народлась, як пройшло дитинство?

Привіт! Коротко про себе – спортсменка, активістка і красуняJ Якщо ширше – народилася на теренах степної Луганщини, у невеличкому місті Перевальськ, де і пройшло моє дитинство. Була непосидючим дівчам, грала з хлопцями у схованки, футбол. Скільки себе пам’ятаю – завжди любила читати, розповідати вірші, співати Удома,   особливо у зимовий час, часто вимикали світло — тоді я створювала  вистави для родини: то була балериною, то відомою співачкою. А на літні канікули з подругами влаштовували концертні програми — так у першому класі я вже заробляла свої перші грошіJ Після завершення школи  переїхала до Києва, закінчила Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана  за спеціальністю «Менеджмент і адміністрування».

Де встигла попрацювати?

Де Марина тільки не була: за студентські роки встигла побути помічником журналіста, банківським агентом, взяти участь у програмі стажування в «Аdidas-group». По закінченню університету почала розвивати кар’єру за спеціальністю – стартовою сходинкою у сфері адміністрування стала робота помічником керівника підприємства в турецькій будівельній  компанії «ONUR Consruction International», потім була робота асистентом генерального директора у сервісній компанії «КSB-global», а останнім досвідом стала логістична компанія «Нова пошта», де я здобула навики адміністрування цілої дирекції з продажів

Як тобі вдалося цього досягти? Ти задоволена результатами?

Праця  в компаніях дала величезний досвід, тут я познайомилась з прекрасними людьми, деякі з яких стали для мене по-справжньому близькими. Стосовно досягнень – вважаю, що ніякої універсальної таблетки успіху не існує, або у кожного вона своя. Для мене така  формула має наступний  вигляд:  успіх = натхнення*праця. Якщо один з компонентів буде прямувати до нуля, то в результаті людина не буде почувати себе успішною і задоволеною. Тому завжди потрібно тримати баланс.

14064118_1250640234969869_5989651209707649207_nЧи займаєшся ти соціальною роботою?

В студентські роки рівень соціальної активності був вищий, скоріш за все за рахунок вільного часу – моя соціальна робота була пов’язана зі спортом та активностями: була членом Київської незалежної федерації роликового  спорту усіх видів та напрямків, брала щорічну участь у бігових змаганнях «Олімпійський день» за честь університету. Другим напрямком соціальної активності було благодійництво – виступала як волонтер всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця».  Зараз, не дивлячись на брак часу, із задоволенням підтримую діяльність міжнародного благодійного фонду #tabletochki: беру участь у щорічному заході «Пробіг під каштанами» та в їх інших проектах. Люблю різні благодійні заходи — нещодавно брала участь у проекті «1000 подарунків до нового року» фонду «Твоя опора», отримала досвід стати донором для інституту ім. Амосова. Найближчим часом у планах є реалізація бігового соціального проекту «Бігом до здоров’я»

Чи віриш ти в те що одна людина може на щось повпливати?

Ти крапля в океані, але ти – це океан. Кожна людина вже впливає на все своїм життям, вчинками, емоціями – вона сама формує оточуючу реальність. Єдиного, чого не слід робити  — бути байдужими. Американський поет Р. Еберхарт дав світові чудову цитату:     « Не бійся ворогів, у гіршому випадку вони можуть тебе вбити, не бійся друзів, у гіршому  — вони можуть тебе просто зрадити. Бійся людей байдужих – вони не вбивають і не зраджують, однак усі найгірші вчинки на Землі відбуваються з їх мовчазної згоди». Живіть так, як радить серце і  побачите, що  можете вплинути на світ, що оточує вас.

Чи збільшуються шанси якщо працюєш в колективі?

Якщо хочеш йти швидко —  йди один, якщо хочеш йти довго – йди в команді. У науці менеджменту є закон синергії: властивості організованої єдності завжди перевищують арифметичну суму властивостей  її компонентів, тобто у командній єдності завжди буде надбудова, яка буде перевищувати набір навичок, знань і досвіду кожного окремо взятого учасника такої команди.

Чим для тебе є даний проект?

КУБ-ЛАЙФ – це ще одна платформа для людей, що думають. Тут можна знайти відповіді на гострі політичні та економічні питання сьогодення. Для мене це інформаційне джерело, оскільки з кінця  2013 року я відмовилась від читання новин політичного та економічного напрямків,  які пропонують сучасні ЗМІ, телевізор я взагалі не дивлюся. На  цій платформі зібрана вже відфільтрована інформація, що допомагає мені тримати руку на пульсі

Що змінилося в твоєму житті за цей час?

Сьогодні я як ніколи за декілька останніх років відкрита для нових можливостей та викликів,час розставив все на свої місця і зараз зі мною мої найрідніші люди, яких я люблю і підтримку яких я відчуваю. Я займаюся любимою справою та сміливо дивлюся вперед. А той, хто йде, завжди осилить дорогу.

А от мені цікаво, чи віриш ти в Бога?

О, цікаве питанняJ. Думаю, що питання релігії  — настільки тонка матерія, що для кожного відповідь буде своя. Скажу наступне: вірю, що Бог у середині кожного з нас.

Добре, а в Україну віриш?

Я вірю, що будь-яка країна – лише клаптик землі, почуттями її наповнюють люди, що живуть на ній, а український народ – народ нескорених.

Як думаєш, скільки часу Україні потрібно, щоб стати сильною державою?

Питання часу відносно. Коли люди зрозуміють, що кожного  українця поєднує синергія української нації, культури та розвитку, незалежно від мовних та територіальних питань – тоді країна зміцнюватиметесь внутрішньо, і зовнішнє середовище не зможе завдати їй шкоди чи значного впливу. Нажаль, зараз ми все ще живемо за гаслом: «Поділяй і володій». Це повинно йти від родини. У родині має панувати любов і повага, тоді в країні все буде добре.

Що в України та українців є сильними сторонами, а що нас постійно тягне назад і не дає розвиватись?

Думаю, що вже відповіла на це питанняJ

Хто з відомих історичних особистостей і з твоїх близьких для тебе є взірцем і чому?

Вважаю, що в мені дали чудове виховання – в моїй родині казали: «Не сотвори себе кумира. Будь собой». Мабуть, тому я виросла незаангажованою. Якщо сказати, кого я поважаю – мабуть, ще буде Григорій Сковорода, ідеї «спорідненої праці» якого я поважаю  і прагну слідувати  цим  принципам. Однак це зовсім не означає, що я не поважаю інших митців, чи історичних діячів  — кожен геній вартий своєї геніальності, бо талант – один відсоток успіху, все інше — то праця.

Мабуть, щось робиш, щоб стати кращою?

Працюю і вчуся. І так кожного дня – відкриваю для себе щось нове і закріпляю отримані знання в навички.

Чи часто в своєму житті ти зіштовхуєшся з труднощами? Як їх вирішуєш?

Думаю, що немає людини, яка б прожила життя без труднощів. Я не виключення – і  в мене буває поганий настрій, істерики, сльози і навіть депресивний стан. У такі страшні для себе моменти смутку я намагаюсь переключитися  і розслабитися – мені дуже допомагає вода – люблю на неї дивитися – мабуть тому я не зможу жити в місті, де нема хоча б водосховища. Декілька хвилин, а іноді і годин такої водної терапії – і настрій покращується. А якщо нема можливості подивитись на воду – просто лягаю спати або йду бігати – це дійсно працюєJ

В США конгресменам давали для обов’язкового прочитання одну досить розумну книжку, яка сформувала культуру та ідеологію їх, як держави. Що це за книжка, я не називатиму. Скажу лише, що ми вивчаємо її в нашому проекті. Хочу, щоб ти пояснила один уривок з даної праці.
 Свободный народ, забывший о том, что у него есть душа, требующая заботы, все свои усилия направляет на обеспечение собственного материального процветания. Если он затевает войну, то лишь в силу интересов своего предприятия. Граждане такого государства во всем берут с него пример и почитают благосостояние, роскошь и помпу главнейшими благами мироздания.

11863449_1035399906493904_5347130842189971976_nМова йде про те, що матеріальний світ поглинає людей. Занурюючись у нього, цілі нації порушують баланс духовного і матеріального. Кожна душа, що думає, буде шукати духовне в собі. Спрямовуючи енергію тільки в бік матеріально, людина втрачає частинку себе, її серце твердішає, оскільки в ньому вже не вистачає сил на продукування позитивних емоцій. Життя – це не тільки гроші, а й посмішка ваших дітей, здоров’я близьких людей, обійми коханої людини та Ваше відкрите серце.

 І наостанок, в чому, на твою думку, сенс життя?

Сенс життя, як на мене,  – знайти гармонію в собі і бути щасливою людиною. А ще – в  умінні тримати своє слово.

 

 

1526 просмотров

Добавить комментарий