KRB — офіційна криптовалюта проекту

krbcoin З сьогоднішнього дня всі баланси участників проекту підкріплені криптовалютою KRB. Криптовалюта має українське походження, хорошу команду розробників та підтримки, що забезпечить постійні нововведення та розвиток монетки, та надзвичайно високий рівень анонімності, чим значно перевершує загальновідомий Біткойн. Детальніше про монету можна дізнатися на офіційному сайті http://karbowanec.com/ . Там же можна скачати гаманець для ПК. Обмінний курс буде таким, що вказується на сайті в верхньому правому куті сайту. Тож вже сьогодні, якщо на вашому балансі є кубики,  а в гаманці KRB, Ви можете обміняти іх по курсу кубиків.
Якщо ж Ви ще досі не зареєстрований учасник, то можете подавати свої заявки і за реєстрацію отримати на свій рахунок монетку в подарунок.
Також за допомогою гаманця можна майнити (добувати) собі монетки, якщо ваш ПК не працює. На цю тему  більш детальну інформацію можна отримати на форумі криптовалюти.
Цікавою особливістю є можливість перетворити ваш гаманець в звичайну фразу(пароль)і не бути привязаним до особистого ПК.
Якщо у Вас виникли запитання пишіть на електронну адресу SilverMystery@i.ua з темою «Питання по криптовалюті Куб-Лайф».

1933 просмотров

Добавить комментарий