А якщо завтра війна.

Нелегкі часи нині настали в Україні. Хтось прочитавши заголовок може почати кричати що війна вже йде. Так іде але не в нас. Ми сидимо зараз перед моніторами і прикидаємося експертами з будь-яких питання. Ми і військові тактики і міжнародні дипломати і супер-пупер економісти. Ми революціонери, борці за справедливість, європейські цінності та благополуччя держави. Класно? А багато нас таких супер-героїв? Нажаль 90% героїзму і глибоко спеціалізованих знань розбиваються об першу більш менш серйозну перешкоду.

Живучи у власному коконі все ідеально. Живучи в оточенні своїх друзів – все ідеально. Але трошки далі, буквально за рогом звичного устрою речей існує абсолютно інший, брутальний, жорстокий світ в якому ти лише нещасна комашка, яка нічого не вирішує і ні на що не впливає. І тут починає включатися один з кількох базових принципів.

 1. Славнозвісна «Моя хата з краю»
 2. А що я? Я як усі
 3. Не чіпайте мене і я вас сто років не чіпатиму
 4. Ура-патріотизм
 5. Цинічність в безконтрольних ситуаціях

А де ж героїзм та розум? Чому їх немає за межами зони комфорту? Ви мені може навести сотні історій героїзму наших солдатів, але я можу навести таку ж кількість історій тваринної поведінки наших співвітчизників.
По вечорам я підпрацьовую таксистом і вожу різних людей які розповідають різні історії. Всіх можна поділити на кілька груп.

 1. Звичайні середньостатистичні сірі люди, таких порядку 20%
 2. Кримінал різного калібру 10%
 3. Проститутки та проститутки, які не вважають себе такими – 20%
 4. Філософи і супергерої – 40%
 5. мовчазні 5%
 6. Студенти 4%
 7. Адеквати 1%

Всі ці персонажі однаково відносяться до прописних істин про мораль, честь, патріотизм, корупцію, економіку але … абсолютно не віддають собі звіту, що вони є складовою частинкою того лайна в якому ми живемо.

Я оптиміст по життю. Вірю в світле майбутнє та перемогу добра над злом, але спостерігаючи за нашими громадянами мені соромно і гидко. Ну не заслуговуємо ми кращого життя. Ми прогнили зсередини. Ніякі реформи, транші та війни цього не змінять. Єдине, що вони змінюють — це лише цифру на лічильнику живих жителів України. Нам потрібна еволюція свідомості.

Якщо ми не зможемо провести її в найближчі 10 років, ми будемо приречені або стати чиєюсь колонією, або бути сировинним придатком з епітетом для заспокоєння душі «вільна країна».
Зрозуміло, що одномоментно та масово цей процес не відбудеться. Спочатку буде формуватися ядро, на основі якого буде створено нову систему норм та моралі (хоча може не так нову як забуту). І от тепер нам треба особливу увагу приділити формуванню даного ядра.
Ми вже перейшли від слів до справи. 1 квітня 2014 року було створено громадську організацію «Куб-Лайф» до 1 вересня 2015 року буде сформоване активне ядро організації у складі 200 чоловік. В подальшому, організація буде розширюватись, несучи ідеї та принципи в маси збільшуючи таким чином кількість прибічників.

За нами не стоїть жодної політичної партії чи олігарха, ми самодостатній саморегульований НАРОДНИЙ проект. Сьогодні в тебе є можливість стати активною частинкою нового майбутнього. Сьогоднішню систему вже шатає і невдовзі повністю ушатає і разом з нею чатину наших громадян (частину вже ушатало). Лише тобі вирішувати бути жертвою, диванним воїном, сірою масою, чи творцем нової держави. Майдан — не вихід, війна — не вихід. Виходом є лише власний еволюційний колективний розвиток та перехід до нової системи цінностей. Американці вже давно для себе вирішили створити «Новий СВІТОВИЙ порядок» ми лише зараз підійшли до цього і повинні почати перетворення вже сьогодні.
Для того, щоб долучитись до нас просто пройдіть реєстрацію на сайті. Для прийняття в ряди нової Еліти подавайте заявку на електронну скриньку SilverMystery@i.ua або в скайпі SilverMystery1
Заявку подавайте у вільній формі, вказавши як з вами можна зв’язатися та якою ви бачите нову країну. Нам потрібні розумні світлі голови з нормально розвиненою уявою та фантазією. Якщо ви можете мислити лише шаблонами та чужими думками і не здатні згенерувати свого світогляду, навряд ви нам підійдете. Якщо ви не здатні перейти від слів до справи — не витрачайте час. Якщо вас все влаштовує або все не влаштовує – ми не зможемо знайти спільної мови.
Як тестове завдання напишіть в заявці ваше власне пояснення того, хто такі ЕЛІТА?

А якщо завтра війна постукає і в наші двері?

Війна це не кінець світу. Це лише один із шляхів перетворення і перетравлення помилок. Ми чомусь постійно воюємо захищаючись. Пора змінити цю модель поведінки і піти в наступ. В наступ за наші погляди цілі бажання та за наше майбутнє. Наші власні, виплекані в наших головах, а не дані нам з телевізора чи ще звідкись. Ми хочемо, щоб ви почали ДУМАТИ, щоб почали діяти ОСМИСЛЕНО. В будь-якій ситуації, при будь-якому уряді ви повинні крок за кроком наближатись до своєї мрії. До нової держави. До нового життя. До життя яке ти створиш власними руками.

1876 просмотров

Добавить комментарий