Чи є ми заручниками долі і що від нас не залежить.

nepalДумки можна поділити на два табори. В першому будуть фаталісти. які вважають. що наше життя прописане в небесній канцелярії і від нас нічого не залежить. Якщо ви вважаєте себе маленькою людиною. якій щось не підвласно. то можете сміливо записувати себе в першу команду.
Протилежний табір ставить себе в центр Всесвіту і вважає, що зірки крутяться саме навколо нього і його бажань. Що немає ніякого майбутнього, є лише плани і їх реалізація. Хто ж правий? Насправді, хоча думки й протилежні та вони всі правильні.
Один з поважних окультистів минулого – Станіслас де Гуайта виділяє три аспекти – доля, воля, Божий промисел. Спробуємо розібратись, як ця тріада уживається в одній людині.
Уявимо себе в вигляді певної нематеріальної субстанції. Для того щоб еволюціонувати і перейти на вищий рівень буття, Ви-субстанція повинні пройти певні перетворення, випробування та отримати уроки. Ніби в комп’ютерній грі. Прокачай героя — отримай нові можливості з новим level up. Вчені вже давно поговорюють про те, що наш матеріальний світ — це всього лише голограма створена колективною свідомістю. Але повернемось до нашої субстанції. Для проходження уроків треба втілитися на Землі. Чим складніше втілення, тим більше уроків проходиться за одне втілення і більше балів можна набрати. Хоча й fatal error можна отримати і вилетіти так і не набравши балів. Отож набір параметрів: батьки, місце та дата народження, здоров’я, фін благополуччя і т. ін. це набір параметрів, які формують початкову матрицю – долю. Параметри нашого втілення ми обрали собі самостійно, і якщо ви починаєте з слабким здоровьям в неблагополучній родині в країні де йде війна – значить ви відчували в собі сили і умисно обрали hard рівень. Тож доля дійсно є і гороскопи мають право на життя. Це своєрідний причинно-наслідковий ланцюжок.
Але нам дається доволі сильний інструмент для взаємодії з Матрицею – Воля. За допомогою Волі ми можемо змінювати хід подій власного, та життя оточуючих. Люди сильної Волі пишуть історію, ними захоплюються, здається, що їхнє життя в їхніх руках. І дійсно саме вольовими зусиллями ми можемо перетворити програшні умови в перевагу і отримати значно вищі результати, ніж ті, хто здавалося б мав всі шанси щоб зірвати Джек Пот в лотереї життя. Використовувати її чи ні право кожного.
Але завжди слід пам’ятати хто Великий Інженер гри під назвою Всесвіт. Саме він великий Ахітектор, той,  що є все і ніщо одночасно. Від початку ціль гри прокачати себе до рівня Бога. Але деякі персонажі так захоплюються Матрицею, що абсолютно забувають, що вони в ній роблять. Тоді невидима рука відриває вас від землі і повертає на місце, чи руйнує ваш пісочний замок, який ви почали вважати вашим сенсом, чи підкидає бонус, якщо ви дуже старанний. Тобто Він може змінювати правила. Кожен повинен вирішити задачі для яких почав гру.
Саме так відбувається життя. Тож, якщо вам щось не подобається, просто міняйте це з допомогою волі. Але якщо ви бачите, що певні люди чи події періодично повторюються і з’являються в вашому житті – значить ви ще недовирішили поставлені задачі.
Отож бажаю пам’ятати вам по свої справжні цілі і побільше ,бонусів від Творця.

1249 просмотров

Добавить комментарий