3-й майдан чи черговий театр?

b9e26334fa13cd92f1e34f2d2a59a065Останнім часом тусовки біля Верховної Ради стали частим явищем. Персоналії різні, теми також. Але якось не чіпляло. Не було серйозного мецената. А от 17.10.17 вже стало гарячіше. І навряд це заслуга Міхо, чи народ почав закипати. Просто так вийшло. Хоча не зовсім вже й просто. Схоже, що Україну вирішили розділяти. В цю теорію дуже добре вписується скандал з освітньою реформою, який розгорівся напередодні на міжнародному рівні. І дійсно, це так знайомо, притискання по мовному питанню, захист знедолених і анексія або зона АТО. І знову експерти заговорять, що лише сліпий не бачив як в Закарпатті роздавалися угорські та румунські паспорти. А молодь ще до подій 2014 року на Студентській республіці обираючи між ЕС та ТС обирали третій жартівливий на той час варіант Автономії Закарпатської області. А в кожному жарті є доля жарту. То а хто ж це робить і кому це вигідно? Невже Міхо — Шатун? На мою думку Міхеіл Саакашвілі відволікаючий фактор. Його задача оголити нерв і винудити нинішню владу оступитися. Він далеко не випадковий персонаж у цих подіях. Не просто так людина може перетнути кордон попри заборону. Потім спокійно кататися по країні під прицілами камер телеканалів і навіть сходити на матч збірної. Невже ви думаєте що у Порошенка не достатньо ресурсів щоб його закрити?
Цікаву скрипку також тут грають націоналісти. Вони ще з попереднього майдану виторгували для себе преференції в обмін не видвигати сильного кандидата по націоналіститчній лінії і співпрацювати з олігархами. (зрештою націоналісти завжди співпрацювали з капіталом) І ніби то всіх все влаштовувало, але апетит приходить під час їжі. Звір окріп і тепер має право вимагати розширення преференцій.
Що ж робить Порошенко? Петро Олексійович як завжди говорить політику і робить бізнес. Він вже давно зрозумів, що в Україні говорити — важливіше ніж робити. А ще брови серйозно зводити. І ворога зрозумілого широким масам показувати.
А як же нові політики Наєм, Лещенко, Луценко, Парубій, Парасюк і їм подібні, які самі свого часу стояли по ту сторону барикад де стояв народ? А вони кожен грає свою маленьку роль, обєднуючи навколо себе певні групи людей і стикаючи їх лобами.
Отже що відбувається? Відбувається розділ людей, країни, ідеологій, цінностей. Якщо все лишити на самотік, то до 2020 року замість України може зявитися близько 5 держав чи точніше регіонів впливу. Комусь буде жити гірше комусь краще. Але ми обрікаємо цю територію і наших близьких на довготривалу та затяжну нестабільність та роль товару на торгах. І щоб цьому запобігти нам потрібно об’єднатися. Обєднатися навколо ідеї що кожен українець має бути завтра кращим ніж сьогодні. Діти повинні мати більше ніж колись мали їх батьки. Ми маємо стати на шлях динамічного руху вперед. Куб-Лайф — платформа для реалізації цієї ідеї. Розкажи нам про своє бачення майбутнього Сильної України. Будь готовим до дій. Стань одним з кубиків нової монолітної споруди під назвою Незалежна Україна. Візьми своє майбутнє в свої руки. Реєструйся і ми з тобою звяжемось.

1034 просмотров

Добавить комментарий