У нас свято! Ми даруємо кубики!

146

Вітаю вас!

  Якщо ви ще не знали —  наш Куб Лайф заснований 1 квітня 2014 року.

Нам вже 4 РОКИ!!!

   За цей час ми пройшли шлях від кола друзів-однодумців, до міцного КОЛЕКТИВУ, який нині займається реалізацією досить серйозного і амбіційного проекту — створення Криптовалютної Української Біржі .

 На сьогодні нас вже 71 людина. Дехто може подумати, що це зовсім небагато, але щороку нас стає дедалі більше! І кожен із нас — це перевірені та надійні люди, які не лише можуть говорити, а готові діяти, оскільки прониклись ідеями КУБу.

 Курс кубика вже 04.04.2018 року досягне більше 13 грн/шт., а починали ми з 1 гривні!  Основний об’єм коштів витрачається на оплату роботи програмістів. Частина буде витрачена на виготовлення сертифікатів кожному власнику кубиків. Для роботи з біржею буде залучено додатково 2 людини (з числа наших учасників), які слідкуватимуть за її роботою та займатимуться поширенням нашої ідеї серед суспільства. Робота відповідальна – тож вимоги до кандидатів будуть високі.
Ми викарбували свої монети, які, звичайно, виконують сувенірну роль, але можуть використовуватись учасниками для обміну.
login1-500x331  Доля звела нас з командою розробників крипто валюти #Карбо (KRB). І важко в повній мірі оцінити ту роль, яку вони відіграють в КУБі — вони надають нам матеріальну допомогу, пропонують свої унікальні, перспективні ідеї, допомагають в формуванні правильних цілей! І навіть вказують на наші помилки, і це допомагає нам вдосконалювати КУБ.

 «Помилок не робить той — хто нічого не робить» (с) Мудра людина.

   Ми вдячні команді #Карбо за допомогу нашому проекту, і готові до співпраці! Нас об’єднує спільна ідея — ми хочемо рости, розвиватися і покращувати життя як наше, так і тих хто нас оточує.

Наше майбутнє в наших руках. Ми пишемо історію. Ми підтримуємо ідеї особистого розвитку і тому —  просто приречені на успіх!

                              А тепер, що ж це за День Народження без подарунків?!:)

upakovannye-podarki

В День Народження КУБа, я (SilverMystery):

 1. Подарую кожному нашому учаснику по 4 кубика!

2. Тим хто подасть заявки на реєстрацію в проекті 1 квітня 2018 року, і підтримає нас придбавши навіть 1 кубик, отримає + 3 кубики.

3. Всі наші нинішні учасники, які були зареєстровані до 1 квітня 2018 року, хто прийде з подарунками для проекту, у вигляді придбання нових кубиків, отримає додатково 4% до суми свого подарунка.

» Ссилка для прийому подарунків знаходиться тут.

«» Вказуйте свій нікнейм чи @mail, по якому ви реєструвались, щоб можна було вас ідентифікувати.

Ми також приймаємо крипто валюту #Карбо, тож можете міняти карбики на кубики.

З повагою, команда КУБу.

KbBSaH7hv5mg4AUfnY7yYuGydiYtAYngEFpHPWwSW49XQx9ZbXKaUiYcM1LbKv9A1oSJ8CoUP7QMp8mR12gEMV7j3X2DUYz

Ще раз вітаю всіх, і бажаю за рік прийдешній дістатись до нових висот.

1562 просмотров

Добавить комментарий