Чергова інформація про хід запуску нашої біржі Richamster

d57826ed-27eb-4f67-882b-774c7b84bf42  Вітаю. Як люблять говорити на біржах, «ракета заправлена і готова до польоту на Місяць». Етап інвестування закінчився раніше, ніж ми навіть сподівались. Всі 100% акцій знайшли своїх власників. Таким чином, в нашій структурі 75 інвесторів, серед яких 4 директора — з пакетами акцій від 10 до 13.5%, та 21 інвестор з пакетами від 1 до 6.5%. В руках цих 25 чоловік зосереджено 93.3% акцій і в подальшому всі рішення в нашому проекті приймають виключно вони. І першим таким рішенням було обрання бренду. Обирали з понад 50 варіантів. Голосування проходило в 3 тури і врешті решт, несподівано переміг варіант, який спочатку розглядали як жарт — «Багатий Хом’як». В фінальному турі з поміж 8 варіантів RicHamster набрав понад 43%. Сподіваюсь трейдери оцінять задумку.
На даному етапі вже налаштований кабінет інвестора для прийняття рішень.
Проводяться тести вводу-виводу коштів, самих торгів та аукціону. Так, в нас буде аукціон. На ньому можна буде продати/купити Кубики, зробити це можна виключно за криптовалюту Карбо. Що за кубики, може запитатись дехто з вас? Кубики — фактично і є акціями нашої біржі, вони дають цілий ряд бонусів від отримання прибутку з діяльності біржі, так і знижені комісії при торгах. Але про це трошки пізніше.
З приводу  криптовалюти Карбо. Хочу подякувати команді, яка працює та всіляко підтримує Карбо. Саме вони допомогли нам в скрутний час як фінансово, так і в технічному плані. З такою командою монета приречена на успіх. (Якщо Ви новачок в питанні криптовалют, рекомендую Вам почати знайомство саме з цієї монети, ссилочку лишу тут або телеграм t.me/karbowanec). Тож криптомонета Карбо буде мати особливе місце в наших розробках та інтеграціях.
Як і планували повноцінний запуск відбудеться вже в липні цього року. А поки що, щоб розпалити вашу цікавість, я нагадаю Вам, як все це буде виглядати.

2786 просмотров

Добавить комментарий