Святкуємо день програміста разом із Багатим хом’яком!

Привіт!

Ми продовжуємо рубрику «Що там у хом’яка?» і сьогодні в день  програміста   спілкувалися з SilverMystery — одним із учасників core team та ідейним лідером біржі Richamster.com

41620965_1878544682234209_1776962866688032768_n (1)

— Silver, привіт! Вітаємо всю команду Багатого хом’яка зі святом. Підписники нашої сторінки хочуть дізнатися більше про біржу, її фішки та останні новини з «полів».
Розкажи, що стало поштовхом до створення Richamster.com?
 — 
Вітаю всіх читачів. До створення даного проекту наштовхнула банальна незаповненість ринку: є попит і дуже слабка пропозиція для людей, що хочуть зайти в крипту. Тож наша задача — створити простий та якісний сервіс для кожного.

— На старті бета-версії біржа була відома як КУБ -Криптовалютна Українська Біржа. Що вплинуло на зміну назви та як взагалі народилася ідея досить гумористичної Richamster?
- Як каже один з інвесторів: “Якщо ти мрієш допригнути до зірок, то через паркан точно перестрибнеш”. Ми вирішили не обмежуватись лише Україною. А хом’як — улюблена тварина в трейдерському світі. Багато хто відчував себе хом’яком. Тож маємо такий посил — торгуючи в нас, ви будете багатим хом’яком, а не підстриженим 

— Розкажи, яка місія і цінності Багатого хом’яка як проекту?
- Наша місія значно ширша, ніж бути площадкою для криптоторгівлі. Глобально ми несемо крипту до людей, робимо її зрозумілою та зручною. Біржа є гарантом того, що ви купуєте крипту. Ми відбираємо для лістингу лише надійні крипто проекти: Карбо, Біткойн, Ефір и і т.д. Тож якщо ви губитеся і не знаєте, яку монетку з поміж понад тисячі обрати — подивіться, яку обрав Багатий Хом’як.

— Silver, а щодо внутрішньої начинки біржі - зараз в історії торгів немає імен користувачів, що здійснюють операції - то баг чи фіча? Також у біржі є нічний режим — сам яким більше користуєшся?
-Не вказувати ніки трейдерів то досить широка практика, адже анонімність передусім. До того ж, таким був запит по результатам опитування трейдерів. Тема — також здійснення бажань користувачів. Ми слухаємо всіх і намагаємось зробити роботу приємною для кожного. Скажу чесно, користувався завжди світлою темою, але останнім часом перейшов на темну сторону))))

— Порадуй наших читачів парочкою новин з біржі- що слід чекати учасникам найближчим часом?
-Як вже говорив вище, плани в нас глобальні, а для їх здійснення треба круті штуки. Зараз робимо шикарний мобільний додаток, хлопці працюють над створення карток та терміналів, на самій біржі планується розширити інструментарій, додавши стоплоси і традиційний лістинг нових монет. Звичайно, будемо дослухатись до побажань користувачів і дещо реалізуємо.

— Silver, дякуємо! І в кінці декілька слів для тих, хто ще не з Richamster.com
Richamster — не просто біржа, це проект, який відкриє для вас грані нового світу криптовалют. З Richamster криптовалюта — це просто.

Більше питань Silvery ви можете задати на каналі @richamster_chat та звісно, оцінити саму біржу, торгуючи на https://richamster.com

1505 просмотров

Добавить комментарий