Як купити карбо за каштани?

Привіт, хом’яки! Вже відчули настрій осені?
Якщо когось з ваших знайомих накриє осіння «хандра» та вони будуть жалітися, що нема вільних коштів інвестувати в крипту — просто дайти їм почитати цей пост. Адже зараз  ми розкажемо Вам, як заробити кеш на київських каштанах:)
У Києві почали збирати каштани та віддавати їх на переробку по 2 грн за кіло! У нас вони підлягатимуть лише первинній обробці,а ось у Європі з них вже будуть робити ліки і косметику.
Тож, щоб купити карбо за нинішнім курсом, потрібно здати в середньому 2,25 -2,5 кг каштанів- дрібниця для тих, хто хоче захом’ячитися монеткою, враховуючи, що наша столиця буквально потонула у барвах цих дерев.
Закуповувати каштани у населення будуть у столичних пунктах прийому вторсировини і макулатури. На сайті Київміськвторресурси розміщена карта з їх розташуванням, її дивіться тут 
Ініціатором проекту виступила громадська екологічна організація «Друге життя», де зазначили, що за перший день назбиралося коло 100 кілограмів каштанів
Тож, гуляючи Києвом в роздумах, як то собі почати криптотрейдерство, дивіться під ноги та збирайте каштани , за які зможите купити свій перший карбо! Але довго не баріться — бо у найближчому майбутньому для купівлі 1 карбо буде недостатньо і камазу каштанів!
Купити карбо за найкращим ринковим курсом ви можете тут https://richamster.com
1927 просмотров

Добавить комментарий