Частина перша. Токени біржі. (Концепція)

Картинки по запросу концепція

Поговоримо про те, що ми спробуємо реалізувати в наступному році. Для чого це? Що це дасть і які ризики. Всі нововведення будуть вводитись поступово, після утверджень на зборах івесторів шляхом голосування. Тож можете сприймати даний очерк, поки що, як фантазію автора, яка з часом може стати реальністю.
І так минув рік. Ми запустилися, пройшли етап бета тестування, виловили та поправили майже всі баги та недоліки. Більш того, двічі встигли поміняти дизайн і до першої річниці вже можемо стверджувати, що і вигляд і статус у нас уже як у повноцінної біржі криптовалют. Ні для кого не секрет, що біржа не є продуктом чи власністю однієї людини чи малої групи крупних інвесторів. Ми стали першою народною біржею, адже створені за рахунок колективного фінансування всіх охочих (краудфандинг). На першому етап, створення було випущено 100 000 кубиків, які являлися аналогом акцій, мірною одиницею вкладу в створення проекту. Кожен інвестор відповідно до свого вкладу претендував на відповідну частку доходів після запуску проекту. Біржу створили і запустили 9.07.18. Але ринок криптовалют продовжував стагнувати і на доопрацювання утримання та подальший розвиток знадобились нові надходження. Оскільки фінанси, які лишились після запуску біржі, швидко знецінювались, власники кубиків, які тепер були управлінцями визначали подальшу стратегію розвитку проекту, прийнявши рішення про додаткову ємісію кубиків. Таким чином за рік було земітовано ще 1900 кубиків. За цей рік хтось із засновників розпродав свої частки і вийшов з проекту, хтось навпаки купив свої перші активи і увійшов у вже робочий проект, оминувши високо ризиковий етап створення. Хтось розпродав частково, повернувши вкладені кошти, але лишившись в управлінні, а ще інші збільшили свої частки. Можна сказати що ядро Richamster сформувалося остаточно на 90%

Отож пройшовши за перший рік етап формування команди людей, які бачать себе в подальшій роботі біржі логічним було б почати етап закріплення позицій, а закріплення не можливе при емісії акцій.
Я пропоную зафіксувати кількість акцій-кубиків у кількості 200 000 шт. В подальшому при отриманні юридичної реєстрації на ці акції пропонуюється виготовити сертифікати володіння і кожен вкладник уже юридично зможе підтвердити права володіння даним проектом.

Дехто може запитатись чому 200 000, адже на сьогоднішній день випущено 101 900? Чи не розмиє вдвічі дана ємісія право на дивіденди? Не розмиє. Більш того це призведе до спалювання земітованих 1900. Мабуть ви всі пам’ятаєте, що по бізнес-моделі Richamster половина отриманого доходу лишається на біржі для підтримки проекту. Інша половина розподіляється між інвесторами. Тобто фактично біржа володіла половиною акцій, але це не декларувалося. Тепер же ці акції будуть у біржі і при необхідності вони будуть виставлятися на продаж, але коли в них зявлиться власник, дохід самої біржі з дивіденді зменшуватиметься. Акції біржі це колективна власність, тому доходи від можливого продажу будуть розподілятися між інвесторами в залежності від частки володіння.

Таким чином від цього кроку ніхто не втратить, а лише зафіксуємо позиції.

За рахунок чого тоді нам залучати кошти? Я думаю ми вже готові випустити токен біржі про який вже давно просили. Всього пропонується випустити 500 000 токенів KUB. Навіщо вони і як будуть розподілені? На першому етапі ми створюємо токен. Я пропоную використати для цього платформу Waves. Оскільки це одразу дозволить торгувати нашим токеном на біржі, яка є в КМК. Тобто це буде першим кроком для лістингу точену в КМК. Токеном можна буде залучати кошти для біржі, роздавати їх в конкурсах, а також підвищувати свій ранг на біржі. Ви скажете так в нас же для цього є акції. Я пропоную розділити опції акцій-кубиків на дві субстанції – акції та кубики-токени. Акції дають Управлінський статус. Тут все без змін. Спостерігач, радник, інвестор, директор. Акції дають право голосу. Можемо розглянути варіант дати можливість голосувати всім в кого є хоча б один кубик, що збільшить їх цінність і привабливість. Але управлінський статус не даватиме ніяких преференцій в торгах. Для зниження комісії необхідні будуть токени кубики.  На першому етапі інтегрувавши токен біржа викидає першу партію на ринок (орієнтовно 500), щоб визначити їх цінність. На другому всім власникам кубиків буде начислена така ж кількість токенів і запропоновано обміняти свої акції на токени біржі. Викупну ціну визначимо на зборах інвесторів 24.08.19.
Далі запускаємо систему торгових статусів. Про це поговоримо в наступній частині.

Картинки по запросу разветвление

3607 просмотров

Добавить комментарий