Додаткова емісія акцій RIchamster. Нові можливості в перевіреному часом проекті.

В кінці 2017 року на цьому ж сайті було оголошено про початок збору коштів на створення нової криптовалютної біржі. Кожен, хто долучився до фінансування проекту в подальшому мав отримати частку в бізнесі (акції). Інвестиція була дуже ризиковою, але необхідні кошти були зібрані за 6 місяців і ще через півтора на світ з’явилася Richamster.com .
Біржа не просто почала роботу, а щоденно покращувалася та набирала обертів, нових користувачів та визнання і вже за результатами «Payspace Magazine Awards 2020″ зайняла друге місце в номінації «Найкращий проект в сфері Blockchain». Це стало сигналом, що ми на вірному шляху. Та в той же час, ми зрозуміли, що для здобуття нових вершин, нам необхідні нові, більш маштабні інвестиції. І інвестори зголосилися розмити свої частки додатково емітувавши 200 000 акцій. Доречі, хочеться зазначити, що нинішня ринкова ціна акцій Richamster в 10 разів вища ніж ціна перших інвестицій. Це колосальний ріст за трохи менше ніж 3 роки. 6073 долларів було виплачено у вигляді дивідендів. І це впевнено можна назвати найкращим вкладенням в криптопроект в період криптозими.
Але перейдемо до сьогодення. Отож стартова ціна визначена в еквіваленті 100 гривень. І кожні 10 днів вона збільшуватиметься на 1%. Щоб придбати акції вам необхідно зробити наступні кроки.
1. Зареєструватись на біржі Richamster.com . Для цього вам знадобиться лише вигадати логін, пароль та мати електронну скриньку для підтвердження реєстрації.
2. Поповнити свій акаунт на суму необхідну для покупки акцій. Враховуйте, що курс криптовалюти може коливатись тому рекомендуємо завести на 1-3% більше від того що порахували самі. Залишок нікуди не дінеться і ви зможете ним користуватись на біржі чи вивести.
3. Дати заявку на придбання акцій, заповнивши форму.

Після цього на свою електронну скриньку ви отримаєте розрахунок ціни акцій. Якщо ця сума вже буде у вас на рахунку вона буде списана, а вам будуть нараховані токенізовані акції. Якщо ж розрахункової суми не буде, чи буде недостатньо ви матимете 12 годин для заведення необхідних коштів на свій акаунт. Через 12 годин, якщо оплата не буде здійснена, заявка буде анульована і вам необхідно буде повторно робити заявку для покупки акції, вона буде актуалізована по новому курсу на момент заявки.
Токенізованими акціями можна одразу ж починати торгівлю на біржі в доступних валютних парах. Інший варіант, це конвертувати їх в акції. Через 3 місяці після конвертації токенів в акції ви стаєте повноцінним акціонером. З цього часу ви починаєте отримувати дивіденди на свою частку акцій та приймати участь в щомісячних зборах акціонерів та безпосередньо впливати на всі рішення своїми голосами. Сила голосу на зборах акціонерів рівна кількості акцій.

Зверніть увагу, на біржі  існує торговий та управлінський статус. Торговий статус можна активувати за токен криптовалютної біржі KUB, і він дозволяє знизити вашу торгову комісію до прийнятного вам рівня, і цей рівень з вами на завжди.
Управлінський статус — визначається кількістю акцій. Він може як підніматись так і знижуватись. Серед явного — чим вищий управлінський статус тим більший управлінський вплив, оскільки це говорить, про більшу кількість акцій у акціонера і відповідно більшу силу голосу. Також управлінський статус відкриває додаткові доступи до інформації та звітності. Чим вище ви піднімаєтесь, тим більше всього бачите знаєте і відповідно розумієте. Та не слід пригнічуватись, що одразу ви не можете придбати директорський пакет. Ви можете почати інвестувати з мінімальних сум і поступово підніматись вище. Так навіть більш корисно для всіх. Ви поступово здобуватиме компетентність і зможете обєктивно оцінювати ситуацію та вибудовувати управлінські стратегії.

На що будуть направлені кошти від залучених інвестицій?
10% будуть розподілятись між акціонерами, як додатковий інвестиційний дохід.
10% будуть направлені на рекламну компанію по просуванню біржі та акцій
80% на розширення та технологічні вдосконалення.

Зокрема, планується розшири штат залучивши нових спеціалістів: технічних, PR, маркетинг, Sales.
Сформувати юридичний департатмент та максимально легалізуватись і увійти в правове поле діяльності в максимальній кількості юрисдикцій.
Окремим напрямком PR планується запустити ряд просвітницьких програм для максимального розширення ринку користувачів. Ми не плануємо займатись перетягуванням користувачів в інших платформ. Наша задача стати першою криптовалютною біржею у тих, хто лише входить у світ криптовалюти та інвестицій в криптовалюту.
В технічному плані буде проведена оптимізація існуючої платформи з додаванням нового функціоналу та торгового інструментарію, в тому числі ексклюзивного, який має стати проривом на ринку криптотрейдингу, і дозволить нашим користувачам отримати торгові переваги над їх колегами з інших платформ. На даному етапі ми не розкриватимемо всіх деталей, скажемо лише про інтерактивного конструктора торгових ботів, який дозволить не маючи технічної освіти створити власного торгового бота для автоматичної торгівлі. Опис інших технічних проектів буде надано вже в чатах акціонерів з відповідними доступами до інформації.
Також планується вдосконалення існуючого мобільного додатку і створення мобільного додатку для платформи IOS.
Планується створення бізнес інкубатора, покликаного стимулювати розвиток інфраструктурних проектів з використанням можливостей Richamster.
Наш глобальний план маштабування та розширення не лише як торгової площадки, а як глобального проекту покликаного змінити економічну парадигму. І для кожного в нас знайдеться те, що йому до душі: торгівля, інвестиції, управління, просвітництво, бізнес-моделювання, саморозвиток. Лише вам вирішувати хто ви. Миле пухнасте звірятко Hamster/ Впевнений та Rich / Щасливий  та сповнений життям Richamster.

Кнопка, яка дозволяє вам обрати третій варіант знаходиться справа зверху.

2216 просмотров

Добавить комментарий