Лайфхак: Як заробляти з Richamster

Без названияRichamster — багатий хомяк. Це лише кумедна назва інтернет ресурсу, чи ідеологія проекту?
Зайшовши на сайт Richamster.com  , ми потрапляємо на криптовалютну біржу. Криптовалюти досить модне, але погано зрозуміле явище. Чи то фінансовий інструмент, чи фінансова піраміда, чи може якась нова заумна IT штучка. Не будемо занурюватись в ці хащі (поки що), адже нас цікавить саме заробіток. І бажано гарантований і побільше і пошвидше. Коротше, де там моя Тесла за бетховени? 
Отже почнемо, і як зрозумієте далі, все доволі просто, і цей сайтик з циферками графіками та заумними словами може зробити з вас реального Багатого Хомяка. Для цього нам потрібно слідкувати за активностями/акціями в розділі новин , або в телеграм каналі  . Мірилом та основним інструментом буде KUB. Зараз буде трохи заумних слів.
KUB Token — операційний токен криптовалютної біржі Richamster, випущений на базі Waves Platform у 2019 році. Використовується для активації торгових статусів користувачів та отримання знижки на торгові комісії. Також KUB застосовується для здійснення торгів на біржі, для активації додаткових можливостей і розширених опцій біржі та отримання окремих бонусів. Крім того, використання KUB є необхідною умовою участі в щорічному турнірі трейдерів біржі Richamster.
Якщо по простому KUB — це внутрішня валюта біржі, така ж як гривня — внутрішня валюта України. Що важливо, саме цією валютою біржа платить за вашу активність.
Далі розглянемо 3 можливих шляхи нашого збагачення. Ви можете одразу обрати той, який вам цікавий і не ознайомлюватись з усім впідряд.
1. Безкоштовний — повільний.
Ми говоримо про гроші. Гроші роблять гроші. А якщо ми не маємо грошей, хто їх буде робити? Правильно, ми самі. Своїми ручками, головою, здібностями і всим чим ми вміємо працювати. Отже нам потрібно сколотити стартову копієчку. Для цього доведеться трошки повчитись. Розібратись з монетами, які торгуються на біржі https://richamster.com/coins/ . Обираємо кілька монет, які вам до вподоби. Знаходимо їх спільноти. Для цього рекомендую сайт CoinPaprika . Справа зверху в рядку пошуку вбиваєте назву монети. Під описом монети знаходите Social  і там буде перелік ресурсів, де можна подружитися зі спільнотою монети. Заходимо в спільноту. Обзнайомлюєтесь і задаєте банальне питання. «Як заробити/де взяти вашу монету? Цікавить саме можливість заробити, а не купити» Вам запропонують ряд завдань, виконавши які, можна отримати кілька копійок, а іноді і кілька сотень доларів. Фактично вам це може так сподобатись, що ви так і залишитесь колотити гроші на спільноті монети. Особливо хочу відмітити дві досить хороші спільноти в телеграмі, це спільнота Криптовалюти з українським корінням КАРБО та спільнота криптовалюти DASH . Крок заробітку першого капіталу може бути від кількох хвилин до кількох місяців. Все залежить від ваших амбіцій та рівня ліні. Заробивши перші монети, відправляємо їх на біржу. Для цього, звичайно, треба бути там зареєстрваним. Якщо досі не зареєструвались переходимо за посиланням . Зареєструвавшись, тиснемо на свій нікнейм. Зліва обираємо «Фінанси». Навпроти монети, яку ви заробили, тиснете «Поповнити». Вам видає рядок з літер і цифр. Це ваш гаманець в цій монеті. Як номер банківської карти для гривні.
2. Студентський — режим равлика (100-500 грн).
Отже ми маємо невеличкі статки. Або зароблені в попередньому пункті, або накопичені в банці. Якщо у вас гривня на картці, нею можна поповнити ваш акаунт на біржі. Тиснете свій нік. Зліва обираєте «Фінанси». Навпроти гривні обираєте поповнити. Вводите суму, карточні дані. Ну все як при будь-якій оплаті в інтернеті.
І так кошти на біржі. Тиснемо зверху «Торги». Переходимо на сторінку торгів. Страшно? Насправді, це лише на перший погляд страшно та складно. Далі ви зрозумієте, що все дуже просто.
Зправа зверху шукаєте «Маркет» під ним тиснете «UAH». Перед вами вілкривається список валют, які можна купувати/продавати за гривню. Якщо ви маєте якусь монету, її треба продати. Наприклад, якщо у вас Карбо (KRB). Тиснете KRB/UAH. В самому центрі екрану  у вас меню купівлі та продажу. Вводите ціну, кількість і тиснете «Продати».
Отже маємо гривню. За гривню купуємо KUB. Ось тут . Половину шляху пройшли. За KUB нам треба купити BOX.
Без названия (1)BOX — це аналог безпрограшної лотереї. Купивши BOX ви рано чи пізно виграєте +30-100% до ваших коштів. BOX купуємо тут. 1 BOX коштує 9  KUB — 60 — 100 грн. Чим більше у вас BOX тим більші шанси виграти і більшу суму ви виграєте. Вигравши, знову за крипту купуєте KUB потім BOX. Якщо ви дуже фартовий, то за тиждень зможете подвоїти капітал. Якщо стартовий капітал дуже маленький і ви змогли купити лише 1 BOX, може знадобитись кілька місяців для виграшу. В будь-якому випадку зростання вам гарантовано.
3. Серйозний мен/фемен — середній темп. (1000-10 000 грн)
За базу беремо описану систему примноження з  KUB-BOX і підсилюємо її акцією «Повні стакани». Це, знову ж таки, дуже крута акція, в якій ви абсолютно нічим не ризикуєте, а тупо багатієте. Отже маємо наприклад місяць «Повні стакани DASH» Все що вам потрібно зробити,0 це поставити монету на продаж. Чим більше монет ви виставите тим більше KUB ви отримуєте в кінці  місяця. За них купуєте BOX. За BOX виграєте ще більше крипти. Ризику нуль — профіт до 100% в тиждень.

На цьому поки що все. Але є ще один етап. Інвестор. Про нього я розповім пізніше бо там все серйозніше і складніше. По дорослому. Тож поки що багатійте і до зустрічі на етапі «Як стати інвестором»

3301 просмотров

Добавить комментарий